Reklama

Regulamin konkursu "Wygraj bilety na występ Kabaretu pod Wyrwigroszem"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Facebook Kabaretu pod Wyrwigroszem

Regulamin konkursu "Wygraj bilety na występ Kabaretu pod Wyrwigroszem" - Zdjęcie główne

Regulamin konkursu "Wygraj bilety na występ Kabaretu pod Wyrwigroszem" | foto Facebook Kabaretu pod Wyrwigroszem

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Publikujemy regulamin konkursu "Wygraj bilety na występ Kabaretu pod Wyrwigroszem". Prosimy o zapoznanie się z nim każdego uczestnika konkursu.

Regulamin konkursu "Wygraj bilety na występ Kabaretu pod Wyrwigroszem"


Postanowienia ogólne

 1. Organizatorem konkursu jest Redakcja Portalu Rzeszów24.Info
 2. Fundatorem nagrody jest Organizator.
 3. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez Facebook, Inc.
 4. Konkurs jest prowadzony na stronie www.facebook.com/rzeszow24.info (zwanej dalej “fanpage”) i ogłoszony został na portalu rzeszow24.info

Warunki uczestnictwa

 1. W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie, czyli uczestnik powinien mieć skończone 18 lat.
 2. Warunkiem udziału w konkursie jest posiadanie zweryfikowanego konta w serwisie Facebook.
 3. Warunkiem udziału w konkursie jest udostępnić artykułu z konkursem na swoim profilu na Facebooku (jako post publiczny) oraz oznaczenie (zaproszenie do zabawy) dwojga znajomych.
 4. Konkurs rozpoczyna się 19.04.2023 r. (środa), a jego zakończenie odbędzie się 23.04.2023 r. (niedziela) o godz. 18:00.
 5. Wyniki zostaną ogłoszone w dniu 23.04.2023 r. w godzinach wieczornych za pośrednictwem fanpage Rzeszów24.Info na Facebooku.
 6. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za czasowe lub stałe zablokowanie strony, lub aplikacji ze strony Facebooka.

Zadanie konkursowe

 1. Zadanie konkursowe polega na: Udostępnieniu artykułu konkursowego na swoim Facebooku i zaproszeniu (oznaczeniu) dwóch osób do zabawy
 2. W konkursie zostanie wybranych 4 zwycięzców.
 3. Pracownicy firmy Organizatora wybiorą osobę wygraną. 
 4. Zwycięzcy Konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i warunkach odbioru Nagrody za pośrednictwem wiadomości Messenger 

Nagroda

 • Nagrodą w konkursie są: 4 bilety na Kabaret pod Wyrwigroszem, który odbędzie się 1 maja o godz. 20:00 w Hotelu Arłamów.
 • Bilety będą do odebrania w recepcji hotelu Arłamów przed kabaretem 
 • Organizator ma prawo podać dane Zwycięzcy na Fanpage Rzeszów24.Info na Facebooku.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Uczestnika. W takim przypadku nagroda przepada.
 • Organizator nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe dane podane przy rejestracji, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie. Uczestnika, któremu przyznano nagrodę.
 • W przypadkach wykrycia działań niezgodnych z Regulaminem, próby wpływania na wyłonienie Zwycięzcy w sposób niedozwolony, w szczególności poprzez zakładanie fikcyjnych profili prywatnych w serwisie Facebook, dany Uczestnik może zostać wykluczony z Konkursu.

Reklamacje

 1. Wszelkie reklamacje dotyczące sposobu przeprowadzania Konkursu, Uczestnicy winni zgłaszać na piśmie w czasie trwania Konkursu, jednak nie później niż w terminie 14 (czternastu) dni od dnia ogłoszenia zwycięzców.
 2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie nie wywołuje skutków prawnych.
 3. Pisemna reklamacja powinna zawierać imię, nazwisko, dokładny adres Uczestnika oraz dokładny opis i uzasadnienie reklamacji. Reklamacja powinna być przesłana listem poleconym na adres Organizatora z dopiskiem "Wygraj bilety na występ Kabaretu pod Wyrwigroszem".
 4. Reklamacje rozpatrywane będą pisemnie w terminie 30 dni.

Postanowienia końcowe

 1. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu cywilnego i inne przepisy prawa.
 2. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozwiązywane przez sąd powszechny właściwy miejscowo dla siedziby Organizatora.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy