Reklama

Konkurs na dyrektora szkoły muzycznej w Rzeszowie. Jakie wymagania trzeba spełnić?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: ZSM nr 2 w Rzeszowie

Konkurs na dyrektora szkoły muzycznej w Rzeszowie. Jakie wymagania trzeba spełnić? - Zdjęcie główne

Prezydent Miasta Rzeszowa ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora szkoły muzycznej ZSM nr 2 w Rzeszowie. | foto ZSM nr 2 w Rzeszowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Miasta Rzeszowa ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora szkoły muzycznej ZSM nr 2 w Rzeszowie. Do konkursu mogą zgłaszać się osoby, które spełniają wymagania Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szkoła Muzyczna Nr 2 w Rzeszowie pzy ul. Jana III Sobieskiego 15 poszukuje nowego dyrektora. Prezydent Konrad Fijołek ogłosił konkurs. Oferty osób chętnych wziąć udział powinni składać się z kilku punktów.

Najważniejszymi kwestiami są: uzasadnienie przystąpienia do konkursu, a także koncepcja funkcjonowania i rozwoju szkoły, życiorys z opisem przebiegu pracy zawodowej (CV) z uwzględnieniem pracy pedagogicznej lub dydaktycznej ew. stażu pracy na stanowisku kierowniczym dla osób niebędących nauczycielami. W oświadczeniu muszą się znaleźć również świadectwa pracy, a także dyplomy ukończenia kształcenia. 

Do wszystkich oświadczeń musimy również dołączyć dokument stwierdzający brak postępowania wobec naszej osoby postępowania dyscyplinarnego lub przestępstwa ściganego z oskarżenia publicznego.  Dołączyć musimy również zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy. W przypadku cudzoziemca - dokument potwierdzający znajomość języka polskiego. 

Wśród ważnych wytycznych znajduje się informacja, że każdy z dokumentów powinien być własnoręcznie podpisany, zaświadczenie lekarskie powinno pochodzić od lekarza medycyny pracy, a dokumenty muszą być w formie oryginałów, nie kopii. 

Oferty należy składać z dopiskiem "Konkurs na stanowisko dyrektora Zespołu Szkół Muzycznych Nr 2 w Rzeszowie" osobiście w siedzibie Wydziału Edukacji - Rzeszów, Plac Ofiar Getta 7. I p, pok. 28. 

Konkurs zostanie przeprowadzony przez komisję wyznaczoną przez prezydenta Rzeszowa. 

- Państwowa Szkoła Muzyczna I st. im. Fryderyka Chopina korzeniami sięga roku 1944 i niedawno obchodziła Jubileusz 75-lecia swego istnienia. To tutaj swe pierwsze kroki w obcowaniu z muzyką stawiał światowej sławy kompozytor – Wojciech Kilar – patron dzisiejszego Zespołu Szkół Muzycznych. Państwowa Szkoła Muzyczna I st. kształci dzieci i młodzież w dwóch cyklach nauczania: sześcioletnim i czteroletnim. Umożliwia naukę gry na fortepianie (tylko w cyklu 6letnim), skrzypcach (tylko w cyklu 6letnim), altówce, wiolonczeli, kontrabasie, gitarze, akordeonie, flecie poprzecznym, oboju, klarnecie, saksofonie, trąbce, puzonie, waltorni i instrumentach perkusyjnych. Do zajęć obowiązkowych należą również chór, orkiestra lub zespoły kameralne oraz zajęcia teoretyczne.

- informuje Zespół Szkół Muzycznych nr 2 w Rzeszowie. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy