Reklama

W Rzeszowie odbędzie się FIM Long Track World Championship

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Stal Rzeszów

W Rzeszowie odbędzie się FIM Long Track World Championship  - Zdjęcie główne

To niesamowite wydarzenie dla wszystkich fanów żużla. Już 18 czerwca na stadionie przy ul. Hetmańskiej 69 powróci po przerwie FIM Long Track World Championship | foto Stal Rzeszów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport To niesamowite wydarzenie dla wszystkich fanów żużla. Już 18 czerwca na stadionie przy ul. Hetmańskiej 69 powróci po przerwie FIM Long Track World Championship.

Jedna z sześciu rund Indywidualnych Mistrzostw Świata odbędzie się właśnie w Rzeszowie. Wydarzenie zaplanowane jest na 18 czerwca o godz. 17:00. Na zawody zapraszają Ministerstwo Sportu i Turystyki, FIM, Polski Związek Motorowy a także speedwayevents.pl i Texom Stal Rzeszów. 

Po stolicy Podkarpacia żużlowcy zawitają jeszcze do do niemieckich miast Muhldorf (3 lipca) i Scheeßel (21 sierpnia), francuskiego Morizes (3 września), niemieckiej Vechty (10 września) oraz holenderskiego Roden (25 września).  Obserwować będzie można poczynania Romano Hummela. Reprezentant Holandii złoto wywalczone w zeszłym roku zdobył właśnie Rzeszowie.  Nie zabraknie także na starcie reprezentanta Polski, Stanisława Burzy. W ostatnich latach Polak wystąpił przy Hetmańskiej 69 z dziką kartą i dwa razy zajął trzecie miejsce.   

Ruszyła już sprzedaż biletów na ten turniej. Można je nabyć poprzez strony internetowe: bilety.speedwayevents.pl i ebilet.pl

Bilet VIP 

Normalny – 250 zł (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami alkoholowymi i niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce parkingowe, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub w dowolnej części trybun) 

Ulgowy – 100 zł – dzieci i młodzież w wieku do 18 lat (w cenie wysokiej klasy catering – open bar z napojami niealkoholowymi, bufet ciepły i zimny, przekąski, desery, zestaw upominków, program zawodów, miejsce w sektorze VIP na tarasie nad parkiem maszyn lub w dowolnej części trybun) 

Bilet Trybuna Główna (na linii start-meta) 

  • Normalny – 40 zł
  • Ulgowy – 25 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) 
  • Dziecięcy – 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych) 

Bilet Trybuna Wschodnia 

  • Normalny – 30 zł 
  • Ulgowy – 20 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) 
  • Dziecięcy – 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych) 

Bilet Trybuna Zachodnia 

  • Normalny – 30 zł 
  • Ulgowy – 20 zł (młodzież szkolna w wieku 10-19 lat (roczniki urodzenia 2003-2012), studenci do lat 26, emeryci i renciści – obowiązują legitymacje) 
  • Dziecięcy – 5 zł (dla dzieci urodzonych w 2013 r. i młodszych) 

 

Sprzedaż wejściówek prowadzona jest także w wybranych punktach stacjonarnych na terenie całego kraju. . W dniu zawodów, od godziny 14.30, bilety i programy (cena 20 zł) będą dostępne także w stadionowych kasach oraz na stoiskach stacjonarnych wokół stadionu. Bilety obowiązują zarówno w wersji papierowej jak i elektronicznej (na urządzeniu mobilnym). 

Bilety dla osób niepełnosprawnych: Organizatorzy przygotowali pulę bezpłatnych wejściówek dla kibiców niepełnosprawnych. Chętne osoby prosimy o zgłoszenia – do 15 czerwca – pod adresem mailowym: events@speedwayevents.pl, wpisując w temacie wiadomości „Bilet Długi Tor”. Warunkiem otrzymania bezpłatnej wejściówki będzie wysłanie kopii dokumentu, świadczącego o znacznym stopniu niepełnosprawności. Bezpłatny wstęp należy się zarówno osobie niepełnosprawnej jak i jej opiekunowi. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy