Opublikowano: Aktualizacja:
Autor: | Zdjęcie: Bartosz Leja

Stal Rzeszów lepsza od Arki Gdynia! Arcyważne zwycięstwo biało-niebieskich [ZOBACZ BRAMKI] - Zdjęcie główne

Stal Rzeszów - Arka Gdynia | foto Bartosz Leja

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Stal Rzeszów pokonała u siebie Arkę Gdynia 2:1 w meczu 30. kolejki Fortuna 1. Ligi. Dla biało-niebieskich to bardzo ważne zwycięstwo, które przybliża ich do udziału w barażach o awans do Ekstraklasy.

Stal Rzeszów odniosła bardzo ważne zwycięstwo przed własną publicznością w meczu z Arką Gdynia. Podopieczni Daniela Myśliwca dopisali sobie trzy punkty i awansowali na 6. pozycję w tabeli Fortuna 1. Ligi. Jest to miejsce, które gwarantuje udział w barażach o awans do Ekstraklasy.

Biało-niebiescy doskonale rozpoczęli spotkanie, zaskakując gospodarzy w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Najpierw w 11. minucie do siatki trafił Patryk Małecki, a chwilę później bramkarza zaskoczył Damian Michalik. Przy obu trafieniach asystował Andreja Prokić.

Arka Gdynia zdołała odpowiedzieć tuż przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę spotkania. Sędzia Leszek Lewandowski wskazał na jedenasty metr, a do piłki podszedł Hubert Adamczyk. 25-letni ofensywny pomocnik zmylił Krzysztofa Bąkowskiego i bez problemu umieścił piłkę w siatce. Jak się później okazało, była to bramka, która ustaliła wynik spotkania.