II Turniej Beach Soccera w Rzeszowie. "I Love This Game" z Przeworska wygrywa [ZDJĘCIA]

Autor:

Sport 6 sierpnia na terenie Politechniki Rzeszowskiej odbył się Rzeszów Beach Soccer Cup. Najlepszą ekipą okazała się drużyna "I Love This Game" z Przeworska, która w finale pokonała 3:0 Tech-Project Futsal Team Jarosław. Zobaczcie zdjęcia z niedzielnej rywalizacji

Dziś na boiskach Politechniki Rzeszowskiej odbywa się Rzeszów Beach Soccer Cup. Plażowa piłka nożna to sport wakacyjny, przepełniony efektownymi zagraniami oraz rywalizacją na małym boisku, gdzie sytuacje stwarzane są momentalnie, a cała rozgrywka jest niezwykle dynamiczna.

Na boiskach plażowych Politechniki Rzeszowskiej emocji nie brakowało. Turniej zorganizowany został przez Heiro Rzeszów razem z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji oraz Politechniką. Na zawodników czekał zimny poczęstunek oraz kiełbaski z grilla. Całość okraszona wakacyjnym klimatą i dobrą muzyką z głośnika.

Najlepsi okazali się piłkarze z Przeworska. Drużyna "I Love This Game" pierwsze miejsce i zdobyła największy puchar oraz nagrodę w postaci 1000 zł. Drugie miejsce po zaciętej walce w finale zajęli gracze Tech-Project Futsal Team Jarosław. Gospodarze, Heiro Rzeszów, zajęli trzecie miejsce. Czwarte miejsce przypadło drużynie Stobierna Krzywe.

Zobaczcie zdjęcia z półfinałowego oraz finałowego spotkania w naszej galerii.