Reklama

Zasady głosowania na Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023 - zapoznaj się i zagłosuj

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: RBO

Zasady głosowania na Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023 - zapoznaj się i zagłosuj - Zdjęcie główne

Zasady głosowania na Rzeszowski Budżet Obywatelski 2023 - zapoznaj się i zagłosuj | foto RBO

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Głosować na projekty Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego możemy od 5 września. Głosowanie potrwa do 7 października. Dziś ostatnia taka możliwość. Oddać głos możemy z dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do internetu.

Uprawnionymi do głosowania na projekty są mieszkańcy Rzeszowa. Warto na starcie wspomnieć, że głosowanie odbywa się jednorazowo, w związku z tym bardzo prosimy o uważne przeczytanie komunikatów i instrukcji, ponieważ nie jest możliwe ponowne oddanie głosu.

Proces głosowania wygląda następująco: 

  1. Weryfikacja osoby głosującej poprzez wskazanie imienia i nazwiska, adresu zamieszkania, a następnie wyboru metody aktywacji (SMS);
  2. Aktywacja procesu głosowania odbywa się poprzez kod identyfikacyjny przesłany na numer telefonu komórkowego.
  3. Zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą ochrony danych osobowych;
  4. Wybór projektów.
Po zakończeniu głosowania zostanie wygenerowana informacja potwierdzająca głosowanie. Dodatkowo na wskazany numer telefonu zostanie przesłana informacja z wybranymi projektami wraz z punktacją.

 

Pełna lista projektów znajduje się TUTAJ 

 

Do wyboru mamy 107 zatwierdzonych projektów, wśród nich znajdziemy min. Modernizację rzeszowskich przedszkoli i świetlic w szkołach podstawowych poprzez wyposażenie w klimatyzatory, Zakochaj się w FolkloRZE - Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny w Rzeszowie czy Boisko wielofunkcyjne dla dzieci i młodzieży przy ul. Jagiellońskiej na osiedlu Pułaskiego. 

Mieszkańcy do 29 sierpnia mieli czas na wnoszenie odwołań do ewentualnych, odrzuconych projektów. Publikacja listy projektów zgodnie z obowiązującym harmonogramem Rzeszowskiego Budżetu obywatelskiego odbyła się 22 sierpnia 2022 r.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy