Do zdarzenia doszło 23 czerwca około godziny 16.00. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło tam do zderzenia rowerzystki z kierującym motocyklem
Co tam się wydarzyło?
Szczegóły tego zdarzenia przekazał oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Łańcucie. Z wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że winę za wypadek ponosi kierująca rowerem, która nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu motocykliście na Hondzie.
W wyniku zderzenia ranna została rowerzystka, którą zespół ratownictwa medycznego przetransportował do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że oboje uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Podczas rutynowej kontroli dokumentów wyszedł jednak na jaw inny bulwersujący fakt - kierujący motocyklem mężczyzna w ogóle nie posiadał uprawnień do prowadzenia tego typu pojazdów.
Komentarze (0)