Reklama

W Rzeszowskim Domu Kultury odbędzie się XXII Wielkanocny Turniej Szachowy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pixabay

W Rzeszowskim Domu Kultury odbędzie się XXII Wielkanocny Turniej Szachowy - Zdjęcie główne

8 kwietnia odbędzie się XXII edycja Wielkanocnego Turnieju Szachowego | foto Pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Na początku kwietnia w Rzeszowskim Domu Kultury ( filia Krynicka) zostanie zorganizowany XXII Wielkanocny Turniej Szachowy. Przesłaniem wydarzenia jest propagowanie czynnego i kreatywnego spędzania wolnego czasu.

Spotkanie będzie idealną okazją nie tylko do zaprazentowania swoich umiejętności gry w szachy, ale także na ma celu intergrację oraz promowanie wszechstronnej aktywności intelektualnej. 

Filia Krynicka

Rzeszowski Dom Kultury wraz z dyrektorem Turnieju Romanem Wąsikiem zapraszają na XXI Wielkanocny Turniej Szachowy. Zmagania uczestników rozgrywać się będą 8 kwietnia 2023 roku w RDK filia Krynicka przy ulicy Krynickiej 1.

Szachy to piękna, ale zarazem bardzo trudna gra. Rozwija wiele umiejętności takich jak myślenie, przewidywanie czy obmyślanie strategii. Grając czas naprawdę szybko upływa, dlatego jestem zwolennikiem gry np. dla zabicia czasu w zamian za godzinne przesiadywanie przed telewizorem czy laptopem

- mówi pan Krystian, uczestnik poprzedniej edycji turnieju.

Idea organizowanego turnieju

Organizatorzy stawiają przede wszytskim na propagowanie czynnego spędzania wolnego czasu. Uczestnicy oprócz udziału w zmaganiach będą mogli także integrować się z innymi obecnymi tam osobami. Turniej powstał po to, aby pokazać w jaki sposób kreatywnie spędzić wolny czas w towarzystwie innych.

Warunki udziału w turnieju

Warunkiem uczestnictwa w XXII Wielkanocnym Turnieju Szachowym jest dokonanie opłaty wpisowej na numer rachunku bankowego Rzeszowskiego Klubu Szachowego[LINK DO STRONY] lub uiszczenie wpłaty gotówką bezpośrednio u organizatora turnieju.

Kontakt z Organizatorem

  • 792 183 588, wasikroman21@gmail.com,
  • Potwierdzeniem przyjęcia zgłoszenia do turnieju jest umieszczenie zawodnika na liście startowej, na stronie internetowej: www.chessarbiter.com/turnieje/2023/ti_350 oraz adnotacja o dokonaniu opłaty startowej.
Wpisowe:

  • 10 zł dla członków Rzeszowskiego Klubu Szachowego i uczestników zajęć szachowych w Rzeszowskim Domu Kultury,
  • 15 zł dla pozostałych zgłoszonych zawodników.
 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy