Reklama

Uwaga! 11 i 12 sierpnia tędy nie przejedziemy. Ulica w Rzeszowie zamknięta

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Uwaga! 11 i 12 sierpnia tędy nie przejedziemy. Ulica w Rzeszowie zamknięta - Zdjęcie główne

Nieczynna ulica Matysowska | foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek i piątek (11-12 sierpnia) kierowcy muszą się liczyć z utrudnieniami. Dotyczy to przede wszystkim mieszkańców osiedla Matysówka.

Na dwa dni z ruchu drogowego będzie wyłączona ulica Matysowska. Chodzi o odcinek od ul. św. Walentego do ul. Kiepury. W tym miejscu będzie układana ostatnia warstwa nawierzchni. W czwartek (11 sierpnia), od godz. 8 do godz. 18, nieprzejezdny będzie odcinek od ul. Pienińskiej/św. Walentego do ul. Nowe Wzgórza. W czwartek (12 sierpnia), również od godz. 8 do godz. 18, zamknięty zostanie odcinek od ul. Nowe Wzgórza do ul. Kiepury.

Inwestycja rozbudowy ulicy Matysowskiej dobiega końca i już niedługo mieszkańcy będą mogli się cieszyć nową, równą jezdnią. Koszt tego przedsięwzięcia to ponad 10,5 mln zł.

Na czas trwania robót zaplanowano objazdy. Jadąc od ul. św. Walentego w stronę Zalesia, można się dostać przez ul. św. Rocha, a później ul. Wieniawskiego. W drugą stronę kierowcy mogą skorzystać również z objazdu na ul. Wierchowej. Z kolei kierowcy, którzy chcą dostać się do południowych części Rzeszowa, skorzystają z objazdu przez Chmielnik, Kielnarową, Tyczyn, al. Sikorskiego oraz ul. Robotniczą.

Zmiany kursów MPK

W związku z tym zawieszona zostanie linia nr 48. Natomiast linią nr 5 autobusy dojadą do przystanku Powst. Warszawy/Sikorskiego 12 bez zmian. Natomiast w kierunku ul. Lubelskiej kurs rozpocznie się od przystanku Powstańców Warszawy/Rejtana 13, a dalej bez zmian.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy