Mecz Stali Rzeszów z liderem grupy: Znamy wynik starcia!

Autor: | Zdjęcie: Czytelnik

Mecz Stali Rzeszów z liderem grupy: Znamy wynik starcia! - Zdjęcie główne

14 września odbyło się 1-ligowego spotkanie pomiędzy Stal Rzesów, a Bruk Bet Termalica | foto Czytelnik

Wiadomości14 września na miejskim stadionie „Stal” w Rzeszowie odbył się emocjonujący mecz pomiędzy Stalą Rzeszów a drużyną Bruk-Bet Termalica, w ramach rozgrywek 1. Ligi piłki nożnej. Spotkanie to było jednym z najważniejszych starć kolejki, ponieważ Stal Rzeszów zmierzyła się z liderem grupy, co zapowiadało walkę na najwyższym poziomie

Pierwszy gwizdek piłkarze mogli usłyszeć o 19.35, bo to właśnie o tej godzinie rozpoczął się mecz pomiędzy Stalą Rzeszów, a Bruk -Bet Termalica.

Pierwszy gwizdek piłkarze mogli usłyszeć o 19.35, bo to właśnie o tej godzinie rozpoczął się mecz pomiędzy Stalą Rzeszów, a Bruk -Bet Termalica.  Niestety, kibice Stali musieli przełknąć gorzki smak porażki, gdy ich drużyna przegrała 1:2. Pierwszy gol padł w 21. minucie, kiedy Kamil Zapolnik z Bruk-Bet Termalicy otworzył wynik spotkania, dając prowadzenie gościom. Zaledwie siedem minut później Morgan Fassbender podwyższył na 2:0, co jeszcze bardziej oddaliło Rzeszowian od wyrównania.

Mimo że Stal Rzeszów walczyła do końca, jedyną bramkę dla gospodarzy zdobył Tomasz Bala dopiero w 82. minucie. Choć końcówka meczu była emocjonująca, drużynie z Rzeszowa nie udało się doprowadzić do wyrównania. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem Termalicy 2:1, a Stal musiała uznać wyższość rywala.

EX wiceliderzy

W związku z porażką, Stal Rzeszów spada w tabeli o jedno miejsce, tym samym zajmuje trzecie miejsce w 1. Lidze. Wisła Płock zwyciężając w spotkaniu 14 września z Stal Stalowa Wola wyprzedziła Stal Rzeszów tabeli, zajmując pozycje wicelidera grupy.