Reklama

Kto zostanie studentem roku? Trwa plebiscyt

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay.com

Kto zostanie studentem roku? Trwa plebiscyt - Zdjęcie główne

Już niedługo poznamy studenta roku WSIiZ | foto pixabay.com

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Trwa osiemnasta edycja plebiscytu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na najlepszego studenta roku. Stworzonych zostało sześć kategorii. Kto okaże się najlepszy?

To już osiemnasta edycja plebiscytu Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na najlepszego studenta roku. W głosowaniu wezmą udział studenci, wykładowcy oraz przedstawiciele akademickiego środowiska. Głosy oddawane będą w sześciu kategoriach, które dotyczyły będą wszystkich studentów rzeszowskiej uczelni, niezależnie od roku, kierunku czy formy kształcenia.

Organizatorem plebiscytu jest Samorząd Studencki WSIiZ. Stworzony został on w celu promowania najbardziej wyróżniających się studentów, którzy poprzez swoją aktywność przyczyniają się do promowania nie tylko swojej osoby, ale także uczelni. Do zgłaszania swoich kandydatów upoważnieni są wykładowcy, opiekunowie grup, starości, inni studenci, a także inni pracownicy. 

Powstało sześć kategorii. Oto one.

 

Kategoria I – Sympatyk WSIiZ. W tej kategorii nominowani są studenci, którzy wspierają uczelnie w działaniach promocyjnych, a także są zaangażowani w tworzenie różnych projektów.

 

Kategoria II – Lider. Tutaj nominowanymi mogą być studenci, którzy aktywnie działają na rzecz uczelni, powołując do życia nowe inicjatywy. Wyróżniają się kreatywnością i potrafią sfinalizować obrane przez siebie zadanie.

 

Kategoria III – Artysta. Ta kategoria gromadzi studentów, którzy są uzdolnieni i prezentują swoje umiejętności w takich dziedzinach jak taniec, muzyka, fotografia itp. 

 

Kategoria IV – Sportowiec. Tu mowa o studentach, którzy poprzez poszerzanie swoich talentów w sporcie, reprezentują siebie i uczelnie na różnego rodzaju zawodach sportowych. 

 

Kategoria V – Społecznik. Do tej kategorii nominować można studentów pomagających innym. Mowa tu na przykład o wolontariacie oraz innej formie pomocy. 

 

Kategoria VI – Naukowiec. Chodzi tu o studentów, którzy posiadają osiągnięcia naukowe, na przykład prowadzą własne działania, a ich wyniki prezentują w przestrzeni publicznej. 

Termin zgłoszeń upływa 31 lipca.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy