Reklama

Konrad Fijołek w trasie. Teraz odwiedzi mieszkańców osiedli Staromieście i 1000-lecia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Bukała UM Rzeszowa

Konrad Fijołek w trasie. Teraz odwiedzi mieszkańców osiedli Staromieście i 1000-lecia - Zdjęcie główne

W czwartek, 23 marca, odbędzie się spotkanie prezydenta Rzeszowa z mieszkańcami dwóch osiedli: Staromieście i 1000-lecia. | foto Grzegorz Bukała UM Rzeszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W czwartek, 23 marca prezydent Rzeszowa odwiedzi kolejnych mieszkańców. W przyszłym tygodniu będzie to spotkanie z mieszkańcami osiedli Staromieście i 1000-lecia. Pierwsze spotkanie w ramach #RzeszówToMy odbyło się w drugiej połowie lutego na osiedlu Miłocin.

Na poprzednim spotkaniu prezydent rozmawiał z mieszkańcami osiedli Pogwizdów Nowy i Miłocin Św. Huberta. 

– Rozmawialiśmy o tym jakie inwestycje na trzech osiedlach już udało się zrealizować, przedstawiliśmy najbliższe plany miasta a także rozmawialiśmy o bieżących problemach. Dziękuję za to spotkanie, propozycje, wnioski, które złożyli mieszkańcy i zapraszam na kolejne, które odbędzie się już w najbliższy czwartek.

– mówił Konrad Fijołek.

Spotkanie z mieszkańcami dwóch osiedlu: Staromieście i 1000-lecia odbędzie się 23 marca, w budynku Szkoły Podstawowej nr 29 przy ul. Partyzantów 10A. W spotkaniu wezmą udział, oprócz prezydenta Rzeszowa także jego zastępcy oraz dyrektorzy wydziałów i jednostek Urzędu Miasta Rzeszowa.

Mieszkańcy podczas ostatnieego spotkania pytali m.in. o inwestycje drogowe, bardzo potrzebne na ich osiedlach. Rozmawiano m.in. o budowie drogi łączącej ulicę Warszawską z terenem strefy ekonomicznej Dworzysko, a także dalszym etapie budowy ulicy Parkowej. Spotkanie odbyło się w auli Wyższej Szkoły Inżynieryjno – Ekonomicznej przy ul. Miłocińskiej. 
Program spotkania z mieszkańcami Staromieścia i 1000-lecia wygląda następująco: 

  • 16:00 - dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa, przyjmowanie wniosków i pism od mieszkańców
  • informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym
  • kiermasz organizacji pozarządowych aktywnych na osiedlach
  • Godz.: 17:00 początek spotkania
  • Godz.: 19:00 zakończenie spotkania
 

Kolejne spotkania prezydenta odbędą się w kolejnych miesiącach. Na razie nie jest jeszcze znany dokładny harmonogram spotkań. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy