Jako sztuczna inteligencja Chat GPT potrafi bazować na ogólnych informacjach zgromadzonych, podczas jak to sama nazywa treningu, który obejmuje szeroki zakres źródeł publicznie dostępnych do września 2021 roku. Czy zatem bot potrafi się mylić? Mimo swojej zaawansowanej funkcjonalności i zdolności do analizy danych nadal istnieje możliwość błędów lub niedoskonałości w wynikach generowanych przez systemy oparte na sztucznej inteligencji. Przyczyny błędów mogą być różne, w tym niedokładne lub niepełne dane wejściowe i niedoskonałości w algorytmach lub błędy w procesie uczenia maszynowego.
Chat GPT sprawnie odpowiadał na nasze pytania. Warto jednak zaznaczyć, że komputer nie ma własnych opinii i preferencji, bazuje jedynie na rekomendacjach, które znajdzie w sieci. Poleci nam np. lokal z fajnym klimatem na wieczór, ale przy wyborze swojej ulubionej potrawy będzie miał problem, ponieważ sztuczna inteligencja nie kieruje się subiektywnymi wyborami.
Sztuczna inteligencja może generować nowe treści, takie jak teksty, muzyka, obrazy czy projekty, które mogą Cię zaskoczyć swoją oryginalnością i twórczością. Może także pomóc w rozwiązywaniu skomplikowanych problemów i znajdowaniu nowych perspektyw. Dzięki zdolnościom analizy danych i wzorców może wykrywać powiązania i sugestie, które mogą Cię zaskoczyć i dostarczyć nowych spojrzeń na dany problem.
Zobaczcie poniżej, jak sztuczna inteligencja odpowiadała na nasze pytania związane z Rzeszowem.
Komentarze (0)
Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.