Reklama

10. PKO Bieg Niepodległości. Utrudnienia w ruchu, objazdy autobusów

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: materiały promocyjne

10. PKO Bieg Niepodległości. Utrudnienia w ruchu, objazdy autobusów - Zdjęcie główne

Utrudnienia w ruchu, objazdy autobusów w związku z 10. PKO Biegiem Niepodległości | foto materiały promocyjne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Ponad 1800 zawodników wystartuje w piątek w 10. PKO Biegu Niepodległości w Rzeszowie. Start rozpocznie się punktualnie o 11:11 z płyty rzeszowskiego Rynku. Spodziewane są utrudnienia w ruchu. ZTM wystosował komunikat o objazdach autobusów.

Pod względem frekwencji będą to najliczniejsze zawody w tegorocznym kalendarzu imprez biegowych w stolicy Podkarpacia. Start i meta zlokalizowane będą na płycie Rynku, skąd na trasę wystartują zawodnicy niosący ulicami miasta potężną flagę Polski.

Zamknięte ulice

Trasa biegu będzie prowadzić ulicami Kościuszki, Sokoła, Sobieskiego(od Sobieskiego do Piłsudskiego), Grunwaldzką, Piłsudskiego, Cieplińskiego, Zygmuntowską(od Moniuszki do Jagiellońskiej), Jagiellońską(od Zygmuntowskiej do 3 Maja), 3 Maja, Kilara(od Kilara do Pl. Śreniawitów) Lubomirskich, Szopena, Hetmańską i Bulwarami nad Wisłokiem, gdzie nastąpi nawrotka, Olszynki, Szopena, Lubomirskich, 3 Maja, Kościuszki i meta na rzeszowskim Rynku. 

Całkowicie wyłączone z ruchu będą ulice: Kościuszki, Placem Farnym, Sokoła, Sobieskiego, Grunwaldzka, Zygmuntowska, Jagiellońska, 3 Maja, Lubomirskich, Szopena, Pl. Śreniawitów, Hetmańska, bulwary nad Wisłokiem, Olszynki, Szopena, Lubomirskich, 3 Maja, Kościuszki, Rynek. 

Utrudnień należy spodziewać się już od 6 rano, kiedy nastąpi przygotowanie trasy do biegu. Zamknięcie trasy nastąpi od 10:30 do 13:30. Bieg startuje o 11:11 z rzeszowskiego Rynku. 

Zarząd Transportu Miejskiego w Rzeszowie informuje, że w dniu 11 listopada br. w związku z organizowanym „10. PKO Biegiem Niepodległości” nastąpią zamknięcia ulic oraz utrudnienia w ruchu drogowym. W związku z powyższym ZTM przedstawia wykaz zamkniętych ulic i plan objazdów dla autobusów komunikacji miejskiej.

  • W godz. ok. 10:00 – 12:30 nastąpi zamknięcie ulicy Hetmańskiej.
  •  W godz. ok. 11:00 – 12:00 nastąpi wyłączenie z ruchu autobusów Pl. Śreniawitów.
Autobusy kursujące ulicą Hetmańską zostaną skierowane trasą objazdową przez ulicę Podwisłocze. Ponadto ulicy Szopena oraz alejach Cieplińskiego i Piłsudskiego wystąpią czasowe zatrzymania lub znaczne spowolnienia ruchu. Wymiana pasażerska na przystankach Cieplińskiego 01 oraz Piłsudskiego U. Wojewódzki 03 odbywać się będzie na pasie ruchu na wysokości przystanku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy