Inauguracja nowych rozgrywek ligowych odbędzie się w weekend 25–26 lipca. Na początek Resovia Rzeszów zagra na wyjeździe ze Zniczem Pruszków. Przed własną publicznością podopieczni Kamila Kuzery zaprezentują się w drugiej kolejce (1–2 sierpnia) – Resovia podejmie wtedy rezerwy Śląska Wrocław.
Do pierwszego starcia derbowego ze Stalą Stalowa Wola dojdzie w dziewiątej kolejce (19-20 września), a gospodarzem będzie „Stalówka”. Rewanżowe starcie pomiędzy tymi zespołami zaplanowano na 26. kolejkę (3-4 kwietnia).
Komentarze (0)