Po pierwsze zwycięstwo? Stal Rzeszów przed kolejnym meczem

Po pierwsze zwycięstwo? Stal Rzeszów przed kolejnym meczem - Zdjęcie główne

Stal Rzeszów - Górnik Łęczna | foto Michał Toś

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

SportStal Rzeszów w 3. kolejce Fortuna 1. Ligi zmierzy się z Górnikiem Łęczna. Obie drużyny nie odniosły jeszcze zwycięstwa w tym sezonie ligowym.

Stal Rzeszów

Początek sezonu dla biało-niebieskich nie jest najlepszy. W pierwszej kolejce podopieczni Daniela Myśliwa zremisowali z Chrobrym Głogów 3:3. Następnie przyszła porażka na wyjeździe z Puszczą Niepołomice. Nastroje kibiców mógł nieco poprawić niedawny mecz Pucharu Polski przeciwko Pogoni Grodzisk Mazowiecki, gdzie Stal zwyciężyła 1:0. Jednak ten pojedynek również przez długi nie układał się po myśli faworyta. Decydującą bramkę zdobył Dawid Olejarka dopiero w 71. minucie.

- Myślę, że to nie będzie szaleńczy szturm. Tak przynajmniej sugeruje idea gry, jaką trener Górnika Łęczna preferuje. Na pewno w ofensywnie nakłania swoich piłkarzy do gry za linię obrony i to też jest cenna wskazówka dla nas, której przestrzeni powinniśmy dobrze bronić. - powiedział trener Daniel Myśliwiec na konferencji po meczu z Pogonią.

Górnik Łęczna

Łęcznianie to spadkowicz z Ekstraklasy. Dwa pierwsze mecze również nie poszły po myśli Górnika. Na start porażka z Puszczą Niepołomice (0:1), a później tylko remis z Sandecją Nowy Sącz (1:1). Podopieczni Marcina Prasoła chcieliby w Rzeszowie przerwać serię meczów bez zwycięstwa.