Rzeszowski klub sukcesywnie odkrywa karty przed nowym sezonem, a najnowsze komunikaty płynące z obozu „Pasów” napawają optymizmem. Działaczom udało się utrzymać trzon zespołu, co w realiach PlusLigi jest kluczem do walki o najwyższe cele.
Szósty rok „Zatiego” i stabilizacja na pozycji libero
Najbardziej symbolicznym ruchem jest bez wątpienia pozostanie Pawła Zatorskiego. Dla byłego reprezentanta Polski nadchodzące rozgrywki będą już szóstym sezonem w Rzeszowie. Przez lata „Zati” stał się jedną z ikon klubu i mocno zrosnął się z lokalną społecznością. O pozycję libero kibice nie muszą się martwić, ponieważ w klubie na dobre zadomowił się także Michał Potera. Duet Zatorski-Potera od gwarantuje Resovii względny spokój w formacji defensywnej.
Siła ognia i ściana na siatce zostają w Rzeszowie
Wiadomo już także, że barw klubu nie zmieni Karol Butryn. Atakujący, potrafiący seryjnie zdobywać punkty i straszyć rywali swoją zagrywką, nigdzie się nie wybiera. Ważne ogniwo utrzymano również na środku siatki. Kontrakt przedłużył Dawid Woch. Ambitny środkowy dał się poznać rzeszowskiej publiczności jako zawodnik niezwykle waleczny, a klubowe media już teraz zapowiadają, że fani mogą spodziewać się po nim kolejnych widowiskowych bloków i ataków na Podpromiu.
Komentarze (0)