reklama

Kolejni siatkarze przedłużyli kontrakty z Asseco Resovią

Opublikowano:
Autor:

Kolejni siatkarze przedłużyli kontrakty z Asseco Resovią - Zdjęcie główne
Autor: Asseco Resovia Rzeszów/facebook | Opis: Kolejni gracze przedłużyli umowy z rzeszowskim klubem.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
SportKlub z Rzeszowa ogłosił zatrzymanie czterech ważnych zawodników, którzy w nadchodzących rozgrywkach PlusLigi ponownie wybiegną na parkiet w biało-czerwonych barwach.
reklama

Rzeszowski klub sukcesywnie odkrywa karty przed nowym sezonem, a najnowsze komunikaty płynące z obozu „Pasów” napawają optymizmem. Działaczom udało się utrzymać trzon zespołu, co w realiach PlusLigi jest kluczem do walki o najwyższe cele.

Szósty rok „Zatiego” i stabilizacja na pozycji libero

Najbardziej symbolicznym ruchem jest bez wątpienia pozostanie Pawła Zatorskiego. Dla byłego reprezentanta Polski nadchodzące rozgrywki będą już szóstym sezonem w Rzeszowie. Przez lata „Zati” stał się jedną z ikon klubu i mocno zrosnął się z lokalną społecznością. O pozycję libero kibice nie muszą się martwić, ponieważ w klubie na dobre zadomowił się także Michał Potera. Duet Zatorski-Potera od gwarantuje Resovii względny spokój w formacji defensywnej.

reklama

Siła ognia i ściana na siatce zostają w Rzeszowie

Wiadomo już także, że barw klubu nie zmieni Karol Butryn. Atakujący, potrafiący seryjnie zdobywać punkty i straszyć rywali swoją zagrywką, nigdzie się nie wybiera. Ważne ogniwo utrzymano również na środku siatki. Kontrakt przedłużył Dawid Woch. Ambitny środkowy dał się poznać rzeszowskiej publiczności jako zawodnik niezwykle waleczny, a klubowe media już teraz zapowiadają, że fani mogą spodziewać się po nim kolejnych widowiskowych bloków i ataków na Podpromiu. 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo