Reklama

Nabór do Podkarpackiej Służby Celno-Skarbowej. 50 wolnych etatów. Ile można zarobić?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Nabór do Podkarpackiej Służby Celno-Skarbowej. 50 wolnych etatów. Ile można zarobić? - Zdjęcie główne

Nabór do Służby Celno-Skarbowej | foto Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Podkarpacie Rozpoczął się nabór do Służby Celno-Skarbowej na Podkarpaciu. Do obsadzenia jest 50 wolnych etatów w strukturach Podkarpackiego Urzędu Celno-Skarbowego w Przemyślu.

50 wolnych miejsc, tylu nowych pracowników potrzebuje Podkarpacki Urząd Celno-Skarbowy w Przemyślu. Przewidywane miejsca pełnienia służby, to miejscowości blisko granicy, czyli: Medyka, Korczowa, Budomierz i Przemyśl - w tych miejscach wolnych jest łącznie 40 etatów. Oprócz tego po 5 dostępnych miejsc pracy jest w Rzeszowie i Krośnie.

- Funkcjonariuszem Służby Celno- Skarbowej może zostać osoba, która  jest obywatelem polskim, korzysta z pełni praw publicznych, nie była skazana prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiada wykształcenie co najmniej średnie, cieszy się nieposzlakowaną opinią i dobrym stanem zdrowia. - informuje aspirant Edyta Chabowska, rzecznik prasowy Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie.

Rekrutacja jest wieloetapowa. Składają się na nią między innymi różne testy: test wiedzy, test psychologiczny, test sprawności fizycznej, test kompetencyjny. Oprócz tego zostanie przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna. Podania można składać do 3 sierpnia 2022 r. Szczegóły dotyczące aplikacji znajdziesz TUTAJ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy