Reklama

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z nowym rektorem

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie z nowym rektorem - Zdjęcie główne

Nowe władze WSIiZ. Andrzej Rozmus rektorem ( na zdj. trzeci od prawej). | foto Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości 1 czerwca Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie wkroczy w nowy etap. Dojdzie do zmiany na stanowisku rektora. Obecny, pozostanie jednak w strukturach uczelni.

Obecny rektor Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania dr Wergiliusz Gołąbek swoją funkcję będzie pełnił tylko do końca maja. Wraz z początkiem nowego miesiąca zostaną powierzone mu inne obowiązki, będzie  wiceprezydentem rzeszowskiej uczelni. Podczas obrad senatu jego członkowie zadecydowali o przyznaniu Wergiliuszowi Gołąbkowi medalu BENE MERITUS DE ACADEMIA Zasłużony dla WSIiZ.

Kto zostanie nowym rektorem? Będzie nim dr hab. Andrzej Rozmus, który przez ostatnie dziesięć lat pełnił funkcję prorektora do spraw nauczania. Jak czytamy na stronie WSIiZ, nowy zarządca uczelni skupi się przede wszystkim na dwóch dużych projektach edukacyjnych, które już wkrótce będą realizowane. Jego dotychczasowe obowiązki przejmie dr Małgorzata Gosek.

- Zmiana na stanowisku Rektora to kolejny etap przekazywania władzy w uczelni młodszemu pokoleniu, pierwsze takie działania miały miejsce już 6 lat temu. Już na początku  drugiej kadencji Pana Rektora dr Wergiliusza Gołąbka ustaliliśmy, że prawdopodobnie w połowie jego drugiej kadencji nastąpi kolejny etap pokoleniowego przekazywania obowiązków rektorskich. Zdecydowaliśmy się na ten krok teraz, ponieważ uczelnia rozpoczyna dwa duże i ważne dla jej przyszłości projekty. Chcemy, aby za ten etap odpowiedzialny był nowy zespół rektorski.

- mówi dr hab. inż. Tadeusz Pomianek, prezydent WSIiZ.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy