Reklama

Utrudnienia w ruchu na weekend 4-5 czerwca w Rzeszowie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: KWP Rzeszów

Utrudnienia w ruchu na weekend 4-5 czerwca w Rzeszowie  - Zdjęcie główne

W Rzeszowie odbywa się triathlon. Będą utrudnienia w ruchu. | foto KWP Rzeszów

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W sobotę oraz niedzielę w Rzeszowie odbędą się zawody w triathlonie. Rowerowe odcinki do pokonania będą przebiegały ulicami Rzeszowa. Z tego tytułu kilka ulic w mieście zostanie całkowicie wyłączonych z ruchu.

Puchar Europy w Triathlonie Rzeszów 2022 odbędzie się już dzisiaj, 4 czerwca i potrwa do jutra włącznie. Impreza odbywa się na terenie rzeszowskiej Żwirowni, a trasy rowerowe wyznaczono na sąsiadujące ulice. 

Trasa wyścigu kolarskiego wygląda następująco:

  • Start - kąpielisko „Żwirownia” w kierunku południowym do ul. Kwiatkowskiego. Wjazd na ul. Kwiatkowskiego w kierunku ul. Jana Pawła II - nawrót na wysokości ul. Piaskowej. Powrót ul. Kwiatkowskiego, skręt w ul. Strażacką - nawrót przed ul. Graniczną, powrót ul. Strażacką, skręt w prawo w ul. Kwiatkowskiego – nawrót w rejonie ul. Zakładowej, powrót ul. Kwiatkowskiego, skręt w ul. Grabskiego, po 50 m nawrót, a następnie skręt w prawo w kierunku kąpieliska „Żwirownia”.
Impreza zaplanowana jest w godz. od 11.00 do 20.00 - ulice, na których odbywać się będą przejazdy, będą zamknięte dla ruchu. Ruch lokalny na trasie wyścigu będzie możliwy podczas przerw technicznych, które zaplanowane są w godz.: 12.30-13.00, 15.00-16.00, 17.30-18.00.

W niedzielę odbędzie się kolejną część Pucharu Europy, podczas której odbędą się dwa wyścigi kolarskie. Supersprint Pucharu Polski i wyścig kolarski w Mistrzostwach Polski w Triathlonie. Wyścig kolarski Supersprint Pucharu Polski przeprowadzony zostanie w godz. od 11.00 do 12.00.

Jego trasa przebiegać będzie:

Start kąpielisko „Żwirownia” w kierunku południowym do ul. Kwiatkowskiego (wjazd na ul. Kwiatkowskiego na wysokości ul. Koło), ul. Kwiatkowskiego w kierunku ul. Jana Pawła II – nawrót na ul. Budziwojskiej - powrót tą samą trasą. 

Natomiast wyścig kolarski Mistrzostw Polski w Triathlonie przeprowadzony zostanie w godz. od 12.00 do 15.30, a jego trasa przebiegać będzie:

  • Start kąpielisko „Żwirownia” w kierunku południowym do ul. Kwiatkowskiego (wjazd na ul. Kwiatkowskiego na wysokości ul. Koło), ul. Kwiatkowskiego w kierunku ul. Jana Pawła II do ul. Budziwojskiej, skręt w prawo w ul. Budziwojska do ul. Podleśnej, skręt w lewo w ul. Podleśną do granicy administracyjnej Rzeszowa, nawrót, a następnie powrót tą samą trasą.
 

Ulice, na których odbywać się będą wyścigi rowerowe, będą zamknięte dla ruchu. Nad bezpieczeństwem uczestników zawodów czuwać będą policjanci ruchu drogowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy