reklama
reklama

Telefon wpadł ci do studzienki? Zobaczcie, co w tej sytuacji zrobili studenci na Kulturaliach w Rzeszowie [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: TikTok/Wiktoria Walczyk

Telefon wpadł ci do studzienki? Zobaczcie, co w tej sytuacji zrobili studenci na Kulturaliach w Rzeszowie [WIDEO] - Zdjęcie główne

Smartfon wpadł do studzienki. Nagranie z rzeszowskich Kulturaliów obejrzało blisko pół miliona osób. | foto TikTok/Wiktoria Walczyk

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WiadomościTo nagranie w serwisie TikTok pochodzące z Rzeszowa obejrzało już blisko pół miliona osób. Każdy z nas pewnie chociaż raz w życiu zastanawiał się, co jeśli jakaś nasza osobista rzecz wpadnie do studzienki kanalizacyjnej. Czy już jej nie odzyskamy? Studenci opublikowali nagranie, na którym widać całą interwencję, której podjęło się pogotowie wodno-kanalizacyjne.
reklama

Rzeszowskie Kulturalia. Impreza, zamieszanie i nagle traumatyczne zdarzenie. Do studzienki kanalizacyjnej wpada telefon komórkowy. Co teraz? Użytkowniczka TikToka opublikowała nagranie, na którym podczas trwania imprezy pojawiło się pogotowie wodno-kanalizacyjne, które uratowało zgubę. Ten materiał może się komuś przydać, jeśli ktoś kiedykolwiek znalazłby się w takiej sytuacji.

- Zadzwoniliśmy pod 994 i wytłumaczyliśmy sytuację. Dzięki temu przyjechali. 

- poinformowała Wiktoria, autorka nagrania. 

Autorka poinformowała także, że pogotowie takiej pomocy udzieliło bezpłatnie. Studenci w ramach podziękowania zaproponowali im żartobliwie wspólny alkohol, ale panowie odmówili, tłumacząc, że są w pracy. Najważniejsze, że sprawa miała szczęśliwy finał. 

- Zawsze się tego boję. Czuję stres, oglądając to nagranie

- napisała jedna z użytkowniczek pod filmem.

Jak działa pogotowie wodno-kanalizacyjne? Zgłoszenie awarii odbywa się drogą telefoniczną. Dyżur pogotowia wodno–kanalizacyjnego pełniony jest przez całą dobę. Pogotowie pod numerem 994 przyjmuje zazwyczaj zgłoszenia dotyczące: awarii przyłączy wodociągowych, awarii sieci wodociągowych, niskiego ciśnienia na przyłączu wodociągowym, uszkodzenia wodomierza głównego, awarii sieci kanalizacyjnej w tym zatory kanalizacyjne, czy uszkodzenia studni kanalizacji sanitarnej i deszczowej.

No to zobaczcie wspomnianego TikToka. Dajcie znać, czy kiedyś zdarzyła wam się taka sytuacja i czy udało się odzyskać zgubę.

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama