Świetny start SPR Handball Rzeszów! Zwyciężają w pierwszej kolejce [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Maciej Prokop

Świetny start SPR Handball Rzeszów! Zwyciężają w pierwszej kolejce [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
Zobacz
23
zdjęć

Rzeszowianki zwyciężyły swój pierwszy mecz w tym sezonie! | foto Maciej Prokop

WiadomościSPR Handball Rzeszów rozpoczyna sezon w 1 Lidze piłki ręcznej kobiet zwycięstwem z SMS ZPRP Lublin II i tym samym, rzeszowianki meldują się na pierwszym miejscu tabeli. Cóż to było za emocjonujące spotkanie!

6 października SPR Handball Rzeszów rozpoczęło nowy sezon 1 Ligi piłki ręcznej kobiet, mierząc się z zespołem SMS ZPRP Lublin II.

Mecz od samego początku obfitował w emocje, a rzeszowianki szybko narzuciły intensywne tempo. Skutecznie atakowały i solidnie broniły się, jednak rywalki z Lublina nie pozostawały im dłużne. W pierwszej połowie walka była bardzo zacięta, a zawodniczki z Lublina wykazały się dobrą formą, co pozwoliło im objąć prowadzenie.

Po pierwszych 30 minutach wynik brzmiał 16:12 dla SMS ZPRP Lublin II, co oznaczało, że rzeszowianki miały sporo do nadrobienia w drugiej połowie.

Po przerwie SPR Handball Rzeszów weszło na parkiet z nową energią i determinacją. Zawodniczki zaczęły grać znacznie bardziej agresywnie, podkręcając tempo i skuteczność zarówno w ataku, jak i obronie. W drugiej części meczu zespół z Lublina nie był w stanie odpowiedzieć na coraz intensywniejsze akcje rzeszowianek, które nie tylko odrobiły stratę, ale zaczęły systematycznie powiększać przewagę.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem SPR Handball Rzeszów, które wygrało z wynikiem 32:23. To pewne i efektowne zwycięstwo pozwoliło rzeszowskiej drużynie z przytupem wejść w nowy sezon, a kibice z pewnością liczą na kolejne udane występy. Tym samym, SPR Handball Rzeszów uplasowało się obecnie na pierwszy miejscu tabeli 1 Ligi.