Reklama

Powstanie mini park rodzinny przy ul. Dębickiej. Niedługo podpisanie umowy z wykonawcą

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: pixabay

Powstanie mini park rodzinny przy ul. Dębickiej. Niedługo podpisanie umowy z wykonawcą - Zdjęcie główne

Powstanie mini park rodzinny na ul. Dębickiej | foto pixabay

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W ubiegłym tygodniu dokonano otwarcia ofert na realizację zadania pn. „Mini park rodzinny na działce miejskiej 653 przy ul. Dębickiej na osiedlu Przybyszówka”. Najniższa cena – zaproponowana przez firmę FUDALI Sp. z o. o. z Głogowa Małopolskiego – wynosi 298 758,39 zł, natomiast najwyższa – oferta Active Line Marcin Taczalski z Lublina – opiewa na kwotę 525 762,89 zł.

Budżet, jaki miasto przeznaczyło na zamówienie to 373 920,00 zł, więc tym razem nie powinno być problemu z rozstrzygnięciem przetargu – szczególnie, że jeszcze dwie inne oferty zmieściły się w tym limicie.

Przypomnijmy: budowa mini parku przy ul. Dębickiej została zgłoszona do Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego 2023 w ramach kategorii II – budowa, modernizacja lub remont infrastruktury osiedlowej. Na projekt oddano 857 głosów, dzięki czemu zakwalifikował się do dofinansowania. Miasto ogłosiło przetarg 10 marca 2023 r. i aktualnie trwa analiza ofert, po której powinno nastąpić podpisanie umowy z wykonawcą.

W zakres przedsięwzięcia wchodzi:
• wykonanie nawierzchni utwardzonych z kostki brukowej bezfazowej, dużych płyt betonowych oraz żwiru i piasku;
• posadowienie elementów małej architektury, tj. piaskownicy, leżaków (5 szt.), ławek (10 szt.), stolików (2 szt.), siedzisk plenerowych (8 szt.), koszy na śmieci (3 szt.) i tablicy informacyjnej;
• montaż autonomicznych latarni solarnych (4 szt.);
• wykonanie odwodnienia terenu wraz z wykonaniem tzw. suchej rzeki;
• nasadzenie drzew: lipy drobnolistnej i klonu pospolitego, a także krzewów, kwiatów i traw ozdobnych: róże okrywowe, świdośliwy lamarckie, wierzby purpurowe, derenie białe, trzmieliny pospolite, rozplenice japońskie i trzęślice modre (łącznie 583 szt.);
• wykonanie łąki kwietnej o powierzchni 100 m2.

 

Okres realizacji zamówienia wynosi 3 miesiące od dnia podpisania umowy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy