Reklama

Na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędą się warsztaty psychoterapeutyczne pod nazwą "Zadbaj o dobre DZISIAJ, z myślą o lepsze JUTRO!"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Uniwersytet Rzeszowski

Na Uniwersytecie Rzeszowskim odbędą się warsztaty psychoterapeutyczne pod nazwą "Zadbaj o dobre DZISIAJ, z myślą o lepsze JUTRO!" - Zdjęcie główne

foto Uniwersytet Rzeszowski

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości "Zadbaj o dobre DZISIAJ, z myślą o lepsze JUTRO!" to wydarzenie, organizowane przez Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Akcja powstała z myślą o potrzebie wsparcia i dbania o zdrowie psychiczne oraz fizyczne studentów i nie tylko. Wydarzenie odbędzie się w formie wykładu i warsztatów poprowadzonych przez psychoterapeutę Konrada Zycha.

Organizowanie projektu jakim są Studenci Dla Zdrowia czy samego wydarzenia jakim jest "jak zadbać o dobre dziś, z myślą o lepsze jutro?" jest dla mnie zaszczytem, ponieważ wiem, że dla osób cierpiących może być pewnego rodzaju wybawieniem. Nasz projekt powstał z powodu kwarantanny, a dokładniej jej skutków. Mówiąc "nasz" mam na myśli Studentów Dla Zdrowia, którzy są krajowym projektem Niezależnego Zrzeszenia Studentów i my jako NZS UR reprezentujemy jednostkę tego projektu

- mówi Wiktoria Schabowska, koordynatorka projektu. 

Wydarzenie odbędzie się na Małej Auli w budynku A1 Uniwersytetu Rzeszowskiego, al.T. Rejtana 16C. Na spotkanie zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy potrzebują wsparcia lub chcą włączyć się w szerzenie świadomości w temacie zdrowia psychicznego i fizycznego. Początek o godzinie 17:00 we wtorek 6 grudnia. 

Mimo iż organizujemy prelekcję, która ma nam pomóc zrozumieć pewne swoje braki i pustki, a później je wypełnić, dalej mówiąc o psychice, chcemy zachęcać do po prostu interesowania się nią w swoim zakresie ( mam na myśli również psychoterapię). To, co mogłabym przekazać studentom z serca to to, żeby korzystali z darmowych szkoleń i wykładów, gdyż mogą mocno otwierać głowę, a w końcu są darmowe, więc co Nas ogranicza? 

- zachęca studentów Wiktoria.

Wydarzenie odbędzie się w formie wykładu i warsztatów poprowadzonych przez psychoterapeutę Konrada Zycha. Tematyką będzie rozwiązywanie podstawowych problemów i uzupełnianie braków w zdrowiu psychicznym na podstawie metody TSR – terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Celem jest także uświadamianie społeczności akademickiej jak ważne jest dbania o zdrowie psychiczne i fizyczne. 

W spotkaniu mogą wziąć udział wszyscy zainteresowani, którzy potrzebują wsparcia. Jeśli chcesz wziąć udział, wypełnij zamieszczony obok formularz: https://forms.office.com/r/CkTyMuAdm9.

Liczę, że studenci będą zadawać pytania, podchodzić do nas, korzystać z "usług", jakie im dajemy, a my będziemy wtedy mogli im pomóc. Moim NZSiakom mogę jedynie podziękować za wsparcie przy tak ważnej dla mnie osobiście inicjatywie i życzyć sił, gdyż są oni potrzebni społeczeństwu, które wydaje się być bardzo kruche

- dodaje na sam koniec Wiktoria. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy