reklama

Patomorfolożka z Rzeszowa pozostanie w areszcie. Sąd odrzucił zażalenie obrony

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Patomorfolożka z Rzeszowa pozostanie w areszcie. Sąd odrzucił zażalenie obrony - Zdjęcie główne
Autor: Maciej Prokop | Opis: Makabryczne odkrycie w Lutoryżu

reklama
Udostępnij na:
Facebook
WiadomościSąd Okręgowy w Rzeszowie utrzymał w mocy decyzję o trzymiesięcznym areszcie dla 57-letniej patomorfolożki Magdaleny H.
reklama

Sąd Okręgowy w Rzeszowie utrzymał w mocy postanowienie o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania wobec Magdaleny H. Tym samym, jak przekazała stacja TVN24, sąd nie przychylił się do zażalenia złożonego przez obrońcę podejrzanej. Oznacza to, że 57-letnia patomorfolożka,spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące. Za zarzucane czyny kobiecie grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Patomorfolożka w areszcie

Zażalenie dotyczące trzymiesięcznego aresztowania trafiło do rzeszowskiego sądu okręgowego w poniedziałek, a jego rozpatrzenie nastąpiło w piątek. Z ustaleń stacji TVN24 wynika, że organ procesowy nie uwzględnił argumentacji zawartej w zażaleniu obrony.

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ

Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM

e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama
logo