Reklama

Konrad Fijołek odwiedzi kolejne osiedla. 11 maja spotkanie z mieszkańcami w ramach #RzeszówToMy

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Grzegorz Bukała UM Rzeszowa

Konrad Fijołek odwiedzi kolejne osiedla. 11 maja spotkanie z mieszkańcami w ramach #RzeszówToMy - Zdjęcie główne

11 maja prezydent spotka się z mieszkańcami osiedli Dąbrowskiego i Grota Roweckiego | foto Grzegorz Bukała UM Rzeszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Prezydent Rzeszowa kontynuuje trasę po rzeszowskich osiedlach. 11 maja spotka się z mieszkańcami osiedli Dąbrowskiego i Grota Roweckiego. Spotkanie odbędzie się w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83.

Konrad Fijołek chce się spotkać z mieszkańcami rzeszowskich osiedli, by wysłuchać ich lokalnych spraw oraz zapowiedzieć przyszłe inwestycje. 11 maja w czwartek, prezydent spotka się z mieszkańcami osiedli Dąbrowskiego i Grota Roweckiego.

Prezydent zaczął od Miłocina, następnie udał się na os. 1000-lecia i Staromieście. Kolejnym punktem spotkania w ramach #RzeszówToMy będzie meeting z mieszkańcami w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Dąbrowskiego 83.

Program spotkania:
 
16:00 Dyżury pracowników Urzędu Miasta Rzeszowa: przyjmowanie wniosków pisemnych od mieszkańców, informacja o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym, stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych
17:00 Początek spotkania
19:00 Zakończenie spotkania
 
Na miejscu będą stoiska jednostek miejskich oraz organizacji pozarządowych. Urzędnicy jak to miało miejsce dotychczas, będą od godziny 16:00 udzielać informacji o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym. 
 
Akcja #RzeszówToMy ma za zadanie przybliżyć mieszkańców z prezydentem. Spowodować dyskusje pomiędzy obiema stronami. Pod tym hasztagiem kryje się pod mnóstwo działań, które mają sprawić, że miasto zacznie się rozwijać. Spotkania cieszą się bardzo dużą frekwencją. 
– Spotkania z mieszkańcami są wyjątkowe. Dzięki nim mam możliwość omówić to, co dzieje się w mieście oraz w ich bezpośrednim otoczeniu. Rozmawiamy, poruszając ważne kwestie - o tym, czego oczekują mieszkańcy, dyskutujemy o zrealizowanych, trwających i przyszłych inwestycjach. To podczas takich spotkań rodzą się ciekawe inicjatywy, pomysły, które możemy wspólnie realizować. 
– mówi Konrad Fijołek, prezydent Rzeszowa.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy