Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek, 25 czerwca, po godzinie 12:00. W jednym z wieżowców przy ulicy Krakowskiej w Rzeszowie rozegrały się dramatyczne sceny, które natychmiast postawiły na nogi rzeszowskie służby ratunkowe oraz policję.
Pilna interwencja służb w wieżowcu
Informację o zdarzeniu oficjalnie potwierdziła rzeszowska policja, która podjęła natychmiastowe działania na miejscu tragedii.
Po godzinie 12 policjanci interweniowali w jednym z bloków przy ul. Krakowskiej
- przekazała nam podkomisarz Magdalena Żuk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie.
Tragiczny finał
Ze wstępnych ustaleń policji, wynika, że kobieta wypadła z balkonu z bloku przy ulicy Krakowskiej. Niestety jej życia nie udało się uratować. Na miejscu trwają czynności policyjne.
Komentarze (0)