Nadchodzi pierwsza fala afrykańskich upałów w tym roku, a termometry wariują. Ddy w miastach zacznie się gorączkowe szukanie cienia i klimatyzacji, kultowa sieć z Luizjany odpali coś, co uratuje was przed największym skwarem.
Wielu z nas naturalnie szuka wtedy schronienia w klimatyzowanych przestrzeniach publicznych, galeriach czy punktach gastronomicznych. Popeyes postanowił dołożyć coś od siebie i jeszcze mocniej ułatwić gościom walkę ze skwarem
- przekazuje sieć Popeyes.
Darmowy napój
Jak przekazuje marka Popeyes, w najbliższy weekend na gości odwiedzających restauracje czekać będzie specjalny benefit ułatwiający walkę z upałami. Każdy, kto złoży zamówienie stacjonarne na kwotę minimum 20 zł, otrzyma opcję darmowego Refillu. W praktyce oznacza to możliwość bezpłatnego uzupełniania kubka chłodzącym napojem bez limitu. przedstawiciele sieci podkreślają, że akcja ma na celu zapewnienie odpowiedniego nawodnienia i komfortu podczas odpoczynku w klimatyzowanych wnętrzach lokali, bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek dodatkowych kosztów.
Marka przypomina także, że wszystkie jej lokale w Polsce są wyposażone w systemy klimatyzacji, stanowiąc świetne miejsce na bezpieczną przerwę od słońca w najgorętszych godzinach dnia. Aby jednak zapewnić odwiedzającym maksymalną ulgę, sieć wprowadza dodatkowy, orzeźwiający benefit
- informuje Popeyes.
W Luizjanie upały to codzienność
Oferta specjalna przygotowana przez Popeyes wejdzie w życie już w najbliższy weekend i obejmie swoim zasięgiem wszystkie lokale sieci na terenie polski. Aby skorzystać z darmowego dolewania napojów, klienci muszą udać się do restauracji osobiście, ponieważ akcja dotyczy wyłącznie zamówień stacjonarnych. Jedynym warunkiem, jaki należy spełnić, jest przekroczenie progu kwotowego wynoszącego minimum 20 zł podczas zakupów na miejscu.
W Luizjanie, wysokie temperatury to codzienność, dlatego doskonale wiemy, jak ważna jest wtedy gościnność i zimny napój pod ręką. Gdy tylko zobaczyliśmy prognozy pogody na najbliższy, pierwszy oficjalny weekend wakacji, decyzja zapadła spontanicznie: odpalamy darmowy Refill. Chcemy zaprosić każdego, by schronił się przed słońcem w naszych klimatyzowanych wnętrzach. Zasada jest prosta: wpadacie, spokojnie siadacie w chłodzie, napełniacie kubek ulubionym napojem i przeczekujecie najgorszy żar w komfortowych warunkach. Także gdziekolwiek będziecie w te dni, pamiętajcie, że u nas zawsze skutecznie ugasicie pragnienie
- mówi Kamila Węcka, Marketing Manager Popeyes Polska.
Komentarze (0)