reklama
reklama

20-latek zamierzał targnąć się na swoje życie. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: slaska.policja.gov.pl

20-latek zamierzał targnąć się na swoje życie. Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania - Zdjęcie główne

Policjanci natychmiast rozpoczęli poszukiwania za 20-latkiem. | foto slaska.policja.gov.pl

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WiadomościPolicja w tym wypadku musiała działać bardzo szybko. 20-letni chłopak oddalił się od swojego domu, z zagrożeniem, że może targnąć się na własne życie. Informację przekazał policji 55-letni krewny. Funkcjonariusze od razu rozpoczęli poszukiwania młodego mężczyzny.
reklama

W czwartek po godz. 15, do komisariatu w Boguchwale przyszedł 55-letni mieszkaniec gminy, który poinformował, że życie jego krewnego może być zagrożone. 20-latek wymagał stałej opieki lekarzy. Młody mężczyzna wyszedł z domu, a z przekazanych przez niego informacji wynikało, że może targnąć się na własne życie. Dzięki natychmiastowej reakcji i zdecydowanemu działaniu, być może nie doszło do tragedii. 20-latek trafił pod opiekę lekarzy.

Policjanci przystąpili szybko do działań.

- Nie czekali, aż krewny złoży oficjalne zawiadomienie o zaginięciu i natychmiast przystąpili do poszukiwania 20-latka. Wiedzieli, że 20-latek nie odbiera telefonu od swoich bliskich, jednak podjęli próbę skontaktowania się z nim. Kiedy połączenie zostało nawiązane, policjantka w taki sposób  poprowadziła z nim rozmowę, że uzyskiwała informację, które pozwoliły na zlokalizowanie miejsca, w którym przebywa mężczyzna

reklama

- poinformowała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Dzielnicowy podczas patrolowania terenu odnalazł 20-latka. Zaopiekował się nim i przewiózł do komisariatu. Zespół ratownictwa medycznego, który został wezwany na miejsce, zadecydował o konieczności przewiezienia go do szpitala.

reklama

Pamiętaj, że kryzys emocjonalny może dotknąć każdego, niezależnie od wieku, dochodów czy sytuacji rodzinnej. Tego stanu nie należy bagatelizować. Gdy czujesz, że coś jest nie tak, skontaktuj się z najbliższą Poradnią Zdrowia Psychicznego, Centrum Interwencji Kryzysowej lub skorzystaj z telefonów zaufania. Pracujące tam osoby są przygotowane, aby Cię wysłuchać.

•    116 111 – Telefon Zaufania dla Dzieci i Młodzieży, czynny całodobowo
•    116 123 – Bezpłatny Kryzysowy Telefon Zaufania dla Dorosłych
•    800 70 22 22 – Całodobowe Centrum Wsparcia dla Osób w Kryzysie Psychicznym Fundacji ITAKA
•    800 080 222 – Całodobowa Bezpłatna Infolinia dla Dzieci i Młodzieży, Rodziców oraz Nauczycieli.

reklama

W sytuacji zagrożenia życia i zdrowia, pilnie zadzwoń na numer alarmowy 112.

 

 

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama