Stal Rzeszów w kolejnej rundzie Pucharu Polski! [ZDJĘCIA Z MECZU]

Autor:

Sport Stal Rzeszów pokonała na własnym stadionie Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1:0. To nie był łatwy mecz dla podopiecznych Daniela Myśliwca, bo przez długi czas utrzymywał się wynik 0:0. Spotkanie nie przyciągnęło tłumów na Hetmańską. Na trybunach zasiadło 1076 widzów. Zapewne wpływ miał na to dzień tygodnia, w jakim rozegrano mecz.

1. połowa

Stal Rzeszów od początku zdominowała przyjezdnych z Grodziska Mazowieckiego. Biało-niebiescy bardzo dobrze spisywali się w pressingu i regularnie kreowali akcje. Świetne sytuacje do zdobycia bramki mieli Piątek i Kłos. Jednak zabrakło skuteczności i zimnej krwi. Ponadto w poprzeczkę uderzał Andreja Prokić. Do przerwy podopieczni Daniela Myśliwca nie potrafili znaleźć sposobu na zdobycie bramki, co było bez wątpienia zaskoczeniem.

2. połowa

Ogólny obraz gry wyglądał początkowo bardzo podobnie. Stal napierała, ale bez efektów. W pewnym momencie goście doszli do głosu, ale świetnie interweniował Kaczorowski. W 60. minucie Daniel Myśliwiec posłał w bój Patryka Małeckiego, Damiana Michalika i Dawida Olejarkę. Ten ostatni nieco ponad 10 minut po wejściu z ławki trafił do siatki po bardzo dobrze wyprowadzonej kontrze i asyście Kłosa. Chwilę potem szczęścia próbował Marczuk, ale bramkarz Pogoni stał na posterunku. Następnie Damian Michalik trafił w słupek. Jednak ostatecznie biało-niebiescy odnieśli skromne zwycięstwo 1:0.

Składy wyjściowe

Stal Rzeszów: Kaczorowski, Góra, Oleksy, Głowacki, Poczobut, Kotwica, Sadłocha, Marczuk, Piątek, Prokić, Kłos

Pogoń Grodzisk Mazowiecki: Małecki, Zembrowski, Łoś, Szczudliński, Widejko, Gzieło, Kołaczek, Sacharuk, Jaroń, Wrzesiński, Strzałkowski