Stal Rzeszów przed pierwszym meczem w ramach Pucharu Polski

Autor: | Zdjęcie: Michał Toś

Stal Rzeszów przed pierwszym meczem w ramach Pucharu Polski - Zdjęcie główne

Stal Rzeszów przed Pucharem Polski | foto Michał Toś

Sport W środę (27 lipca) o godzinie 19:00 Stal Rzeszów rozpocznie przygodę z aktualną edycją Pucharu Polski. Rywalami podopiecznych Daniela Myśliwa w 1/64 finału będzie Pogoń Grodzisk Mazowiecki.

Stal Rzeszów nie rozpoczęła najlepiej rozgrywek Fortuna 1. Ligi. Pechowy remis w pierwszej kolejce z Chrobrym Głogów po samobójczej bramce w 87. minucie i ostatnia porażka w Niepołomicach z Puszczą nie mogą zadowalać kibiców. Jednak w starciu Pucharu Polski biało-niebiescy będą wyraźnym faworytem, więc jest to idealna okazja na pierwsze zwycięstwo w sezonie 2022/23.

Pogoń Grodzisk Mazowiecki to drużyna, która zajęła 16. miejsce w ubiegłym sezonie eWinner 2. ligi, co wiąże się z degradacją na niższy stopień rozgrywek. Dla piłkarzy Pogoni będzie to pierwszy oficjalny mecz po przerwie wakacyjnej, bo 3. liga, grupa 1 rusza dopiero w pierwszy weekend sierpniowy.

Na boiskach 2. ligi Stal Rzeszów rozegrała dwa spotkania z Pogonią Grodzisk Mazowiecki. Te mecze zakończyły się pewnymi zwycięstwami biało-niebieskich, w obu przypadkach wynikiem 3:1.