Reklama

II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. Zapisy trwają do 8 grudnia

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Dawid Micał

II Otwarty Turniej Szachowy o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. Zapisy trwają do 8 grudnia - Zdjęcie główne

foto Dawid Micał

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie oraz Klub Sportowy „Szachownica Rzeszów” organizują drugą już edycję otwartego turnieju szachowego. Zawody odbędą się 10 grudnia w sobotę na Hali Zespołu Szkół Specjalnych im. UNICEF w Rzeszowie przy ul. Ofiar Katynia 1 w Rzeszowie. Sędzią głównym turnieju będzie Maciej Woźniak.

Podstawowe informacje

Zawody rozpoczną się o godzinie 10:00. Po potwierdzeniu zgłoszeń i odprawie technicznej szachiści rozpoczną rywalizację na swoich stołach. Turniej zostanie rozegrany systemem szwajcarskim w 3 grupach na dystansie 9 rund.

  • grupa A – zawodnicy z rankingiem polskim ≥1800 – zgłoszona do FIDE
  • grupa B – juniorzy do lat 18 (ur. w 2004 r. i młodsi), zawodnicy z rankingiem polskim <1800 – zgłoszona do FIDE
  • grupa C – juniorzy do lat 10 (ur. w 2012 r. i młodsi).
Tempo gry wynosić będzie 10 minut + 5 sekund na posunięcie dla każdego zawodnika. Zakończenie zawodów planowane jest na godzinę 15:30. Wtedy poznamy zwycięzców drugiej edycji turnieju o Puchar Marszałka Województwa Podkarpackiego. 

Uczestnictwo w turnieju

Jeśli chcesz wziąć udział w turnieju musisz zgłosić się przez formularz zgłoszeniowy chessarbiter do dnia 8.12.2022r. lub na adres e-mail: maciej.wozniak@wesolaszachownica.pl. W zgłoszeniu należy podać Imię i Nazwisko, klub lub nazwę miejscowości którą zawodnik reprezentuje, a także dokładną datę urodzenia. Kolejnym warunkiem do wzięcia udziału jest płatne wpisowe, które należy wpłacić przelewem do 8 grudnia. Zawodnicy zgłoszeni po terminie nie zostaną dopuszczeni do turnieju. 

Nagrody w turnieju

Dla najlepszych szachistów są przewidziane nagrody finansowe, rzeczowe oraz puchary i dyplomy. Dla każdego zawodnika przewidziany jest symboliczny upominek. 

Więcek informacji znajdziesz pod linkiem: www.chessarbiter.com/turnieje

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy