reklama
reklama

Поліція застерігає від кишенькових злодіїв на кладовищах. Як вони крадуть?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Michał Toś

Поліція застерігає від кишенькових злодіїв на кладовищах. Як вони крадуть? - Zdjęcie główne

foto Michał Toś

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

НОВИНИ УКРАЇНСЬКОЮ1 листопада ми відвідаємо могили наших близьких. Однак треба пам’ятати, що не всі приходять молитися. Натовпи людей на кладовищах – можливість для злодіїв, які крадуть навіть у таких місцях. Поліція попереджає та інформує, як скоюються крадіжки.
reklama

Поліція нагадує, що в ході підготовки та під час «Задушного дня» м. не забувайте бути обережними. Часто зайняті, у натовпі людей, ми не звертаємо уваги на навколишнє. І це можливість робить злодія. На жаль, у міліції почастішали випадки крадіжок на кладовищах.

Давайте захистимо наші домівки перед від'їздом

Почнемо спочатку з наших будинків. Йдучи на кладовища, переконаймося, що наші гаражні ворота, в’їзні ворота та двері закриті. Це дрібниці, але іноді буває так, що, приголомшені важливістю події, ми забуваємо про прості правила. Збираючись на кладовище, не беріть із собою великі суми грошей. Вони нам там не знадобляться, і можуть стати жертвою кишенькових злодіїв. Давайте візьмемо з собою стільки готівки, скільки нам потрібно, щоб купити свічки та букети.

reklama

- Упорядковуючи могили та навколо них, запалюючи свічки, не залишайте без нагляду сумочки, пальто та інші цінні речі. Не забудьте зберігати гроші, документи або мобільний телефон у внутрішній кишені свого одягу, якщо це можливо. Це, безумовно, ускладнить спробу крадіжки для злодія.

- повідомляє поліція. 

Крадіжки також з надгробків

Крадіжка також впливає на те, що ми залишаємо на могилах наших померлих. – Викрадають могильні прикраси, а іноді й цілі їх елементи. Іноді надгробки спустошені, - попереджає міська варта.

- Цвинтарні гієни крадуть. Побризкала хризантеми лаком з блискітками і вони зникли, лаком для нігтів на горщиках робила різні візерунки, але вони спритні, виймають квіти з корінням і садять в інші горщики. Можливо, цього року міська варта справді в цьому переконається

reklama

- каже пані Майя, яку ми зустріли в Побітно в Жешові.

- Кишенькові злодії крадуть не просто з вашої кишені. Вони також націлені на сумочки, кошики та рюкзаки. Крадіжка здійснюється таким чином, що потерпіла особа часто навіть не усвідомлює цього. Злодії стежать за нами і як тільки вони зрозуміють, що у нас є готівка, вони точно не будуть намагатися. Злочинцем може бути жінка, чоловік і навіть дитина, адже кишенькові злодії охоче «співпрацюють» один з одним. з неповнолітніми. 

- повідомляє поліція.

Як захистити себе від крадіжки?

На популярному сайті TikTok користувачка продемонструвала свій метод для т.зв цвинтарні гієни. Ідея полягає в тому, щоб посипати віночки воском. Як вона пояснила, ідея полягає в тому, що заплямований предмет більше невигідно красти, оскільки злодії крадуть могильні прикраси, щоб продати їх. 

reklama

Що стосується квітів, ми можемо їх злегка порвати, зірвати кілька квіточок, пофарбувати листя фарбою або лаком або пробити в них отвори дироколом. Цей спосіб може стримати злодіїв.

Також варто обтяжити горщики, наприклад, камінням. Потенційний злодій не буде боротися. Деякі люди також використовують ланцюги або замки. Той, хто пограбував труп людини, могилу чи інше місце спочинку померлого, карається позбавленням волі на строк від 6 місяців до 8 років.

reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama