Reklama

Golec uOrkiestra, Sławomir, Łzy, Czadoman, Piersi...w czwartek charytatywny koncert na Podpromiu. Są jeszcze bilety

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Pexels

Golec uOrkiestra, Sławomir, Łzy, Czadoman, Piersi...w czwartek charytatywny koncert na Podpromiu. Są jeszcze bilety - Zdjęcie główne

Niepokonani 2022. W czwartek w hali Podpromie wyjątkowy koncert charytatywny | foto Pexels

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Imprezy Koncert odbędzie się w Rzeszowie w dniu 20.11.2022 r. o godz. 17.00 w Regionalnym Centrum Widowiskowo-Sportowym - Hala Podpromie. Artyści, którzy występujący w tym koncercie zrzekli się całkowicie honorariów oraz zwrotów kosztów podróży. Przyjaciele zaproszeni przez zespół PIERSI - założyciela fundacji, również w tym roku nie zawiedli i wystąpią w tym wyjątkowym koncercie w bardzo silnej reprezentacji.

Fundacja Promocji Sportu, Zdrowia i Sztuki – PIERSI, oraz Stowarzyszenie Folkowisko organizują koncert charytatywny pod patronatem Prezydenta Miasta Rzeszowa, na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, które chcą rozwijać swoje pasje sportowe i artystyczne. Honorowym Ambasadorem wydarzenia jest Mistrz Olimpijski - Rafał Wilk.

Na scenie w rzeszowskiej hali Podpromie wystąpią: 

 • GOLEC uORKIESTRA
 • SŁAWOMIR
 • FUTURE FOLK
 • CZADOMAN
 • ŁZY
 • DOC
 • MAY
 • LUIKU (Ukraina)
 • JORYJ KŁOC (Ukraina)
 • EMILIA SZYBIAK
 • ZUZIA KAPRAL
 • PIERSI
 

Mamy nadzieję, że Państwa udział w koncercie pomoże w przygotowaniu wspaniałego, pięknego widowiska, a pozyskane w ten sposób środki, pomogą przede wszystkim w walce z wykluczeniem społecznym młodych ludzi, którzy dotknięci niepełnosprawnością często zamykają się w czterech ścianach swoich domów i tam depresyjnie patrzą w przyszłość. Na wielu przykładach sportowców i artystów, którym pomagamy, chcemy pokazać, że każdy może, że trzeba starać, aby stać się NIEPOKONANYM

- zapraszają organizatorzy.

W tym roku 30% z dochodów koncertu postanowiliśmy przekazać na budowę kliniki protezowej we Lwowie, dlatego też zaprosiliśmy naszych Przyjaciół - Artystów z Ukrainy. Dotychczas z pozyskanych pieniędzy na rzecz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami chcących rozwijać swoje pasje sportowe i artystyczne zrealizowaliśmy m.in. takie działania jak: zakupy sprzętu sportowego dla klubów i sekcji sportowych, ufundowaliśmy stypendia, sfinansowaliśmy udział w obozach sportowo-rehabilitacyjnych dla ponad 60 młodych osób, dokonaliśmy zakupów sprzętu muzycznego dla szkół specjalnych oraz zorganizowaliśmy liczne warsztaty, na których dzieci i młodzież z niepełnosprawnościami rozwijała swoje pasje i zdolności artystyczne. 

Pozostałe środki zostaną przeznaczone na wsparcie dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami, które chcą rozwijać swoje pasje sportowe i artystyczne. Dofinansujemy ich udział w obozach rehabilitacyjno – sportowych i warsztatach artystycznych, zakupimy sprzęt muzyczny i sportowy, opłacimy trenerów i nauczycieli, przyznamy stypendia. - pisze fundacja PIERSI. 

BILETY do nabycia tutaj: LINK

Dla publiczności przygotowano wyjątkową nagrodę. Podczas koncertów odbędzie się losowanie, w którym do wygrania będzie 14-dniowy wyjazd wraz z przelotem do Miami. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy